Tulevased koolitused

Õppige Põhjamaade parimalt meeskonnalt – pakume maailmatasemel küberturvalisuse koolitusi,  mis keskenduvad reaalse elu stsenaariumitele ning praktiliste teadmiste omandamisele. Meie tipptasemel ekspertide juhendamisel saate tugevad teadmised küberturvalisusest, programmeerimisest, turvalisest arendusest jpm.  Viime läbi nii avalikke kui ka ettevõtete sisekoolitusi.

Pythoni programmeerimise koolitused

Pythoni koolitused annavad Pythoni programmeerimiskeele baasteadmised ning elementaarsed oskused.
  
Kursuse põhieesmärk on suunata koolitatav täielikust programmeerimisoskamatusest programmeerimisalaste teadmiste tasemele, mis võimaldavad Pythoni keeles kodeeritud programme kujundada, kirjutada, siluda ja käivitada ning mõista tarkvara arenduse põhimõisteid. Koolituse käigus harjutatakse läbi erinevad andmetöötlusülesanded.

Pythoni programmeerimise algkursus on loodud Pythoni Instituudi poolt toetatud OpenEDG Academy koolitusplatvormis.

Algkursus sobib ilma Pythoni programmeerimise teadmisteta isikutele.

${ i18n('register') }

ISO koolitused koostöös PECB-ga

KPMG koostöös rahvusvahelise koolitus- ja sertifitseerimisasutusega PECB pakub suurt valikut erinevaid ISO koolitusi. KPMG koostöös rahvusvahelise koolitus- ja sertifitseerimisasutusega PECB pakub suurt valikut erinevaid ISO koolitusi.

Aitame spetsialistidel tõendada oma erialapädevust, pakkudes väärtuslikke hindamis-, sertifitseerimis- ja sertifikaadiprogramme rahvusvaheliselt tunnustatud standardite alusel.

${ i18n('register') }

Küberturvalisuse koolitused

Küberrünnakute käigus kasutatakse ära keti kõige nõrgemat lüli – organisatsiooni töötajat. Ettevõtte küberturvalisuse reeglistikud võivad olla ükskõik kui läbimõeldud, ent nende järgimise tagamiseks pole ühtegi täiuslikku moodust.
Tehnoloogilise vundamendi ladumine ja töötajate koolitamine on üks lihtsamaid viise, et tagada oma ettevõttele pikaajaline konkurentsieelis ja tulevikukindlus.

Kaasaegse, digitaalselt ümberkujundatud organisatsiooni jõudsale arengule kaasa aitamiseks pakub KPMG oskusteavet selle kohta, mida on küberrünnakute puhul oodata ning kuidas ehitada üles vastumeetmeid ja vastupanuvõimelist organisatsiooni.

Kõige parem on õppida praktikutelt ja ekspertidelt, kes lahendavad klientide väljakutseid igapäevaselt.

${ i18n('register') }

Taga oma ettevõttele turvaline ja jätkusuutlik ärikeskkond! 
Aitame luua vastupidava ja usaldusväärse digitaalse maailma, 
isegi muutuvate ohtude korral.

KPMG Baltics OÜ

+372 626 8700
itaudit@kpmg.ee
Ahtri 4, 10151 Tallinn, Eesti
${item.title}
KPMG Baltics KPMG Cyber KPMG Global Privaatsuspoliitika
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Email again:

HR analüüs

HR analüüs keskendub küberturvalisuse nõrgima lüli – kasutaja, töötaja – oskuste kaardistamisele ja kompetentside tõstmisele.

Email again:

Ohuanalüüs

Ohuanalüüs on taktikaline ja tehniline teenus, mis võimaldab ettevõttel saada kiire ülevaade välistest ohtudest.

Email again:

Küpsusanalüüs

Aitab planeerida IT-valdkonna investeeringuid ja edasisi samme kitsaskohtade leevendamiseks ning parema turvalisuse tagamiseks.

Email again: